Bloczki samoprzylepne

Bloczek samoprzylepny, to chyba najczęściej spotykany na biurkach element. Któż z nas nie wie, jak funkcjonuje ten zbitek samoprzylepnych karteczek. Jego rozmiar, jest odwrotnie proporcjonalny do swojej przydatności.

To dzięki niemu, pamiętamy o ważnych spotkaniach, notujemy istotne dane kontaktowe kontrahentów lub zostawiamy notatki dla współpracowników. Najczęściej spotykanym wariantem jest stukartkowy notesik w formie kwadratu. Zazwyczaj, górna krawędź kartonika pokryta jest klejem, dzięki czemu możliwe jest wielokrotne odklejanie i przyklejanie karteczek bez pozostawiania śladu czy też niszczenia powierzchni.

Nie ma chyba nikogo na tym globie, kto nie korzystałby z dobrodziejstw oferowanych przez bloczek samoprzylepny. Nie każdy jednak wie, że ich historia sięga ponad trzydziestu pięciu lat! Mimo upływu czasu, pojawienia się elektronicznych organizerów ich popularność wcale nie wygasła w ręcz przeciwnie. O tym, że bloczki samoprzylepne wcale nie tracą na wartości, świadczy o tym ogromna ilość ich rodzajów.

W sklepach z artykułami papierniczymi, znaleźć można bloczki w różnych wymiarach mierzonych w minimetrach, jak choćby: 38 x 51, 51 x 76 i 76 x 76, 76 x 127 lub 76 x 102. Co ciekawe, wygląd bloczka samoprzylepnego można dostosować do indywidualnych upodobań, a nawet charakteru. To wszystko, za sprawą tego, że w sklepach znajdziemy nie tylko pospolite, żółte karteczki, ale takie charakteryzujące się oryginalnym nadrukiem np. z motywem floral. Jak już zostało wspomniane, klasycznym przykładem bloczków są te w formie kwadratu.

notes samoprzylepny Tymczasem, szczególnym zainteresowaniem ze strony użytkowników cieszą się te, w kształcie strzałki, chmurki, kwiatka oraz serca. Z kolei najbardziej praktyczną propozycją są bloczki w linie. Za ich sprawą, można zostawiać notatki w uporządkowanej formie. Wybór konkretnego bloczka, jak widać nie będzie prosty. Na szczęście, ich zakup nie wiąże się z dużymi kosztami, a więc można śmiało zdecydować się na kilka wariantów różniących się od siebie kolorem, kształtem lub wzorem.

Story Page