Poprawienie błędów

Fakt związany z tym, że się mylimy jest niezaprzeczalny, dlatego warto o tym pamiętać i szukać rozwiązań, które ułatwią nam między innymi poprawianie takich błędów.

Gumki do wycierania

Mamy obecnie gumki w różnych rozmiarach, które maja kolory często również kształty mocno różnicowane. Mogą być używane bez zabezpieczeń, ale często stosuje się wygodne dla użytkownika tekturki. Jeśli chodzi o takie ważne kwestie to na pewno warto zauważyć, że mamy obecnie także takie gumki, które dają nam możliwość wycierania napisów z długopisów i ta kwestia będzie istotna.

Korektory

Korektor daje nam możliwość poprawiania błędów po każdym długopisie. Występują obecnie w płynie, taśmie albo też w pisaku. Korektory w płynie Pojawiają się w niewielkich buteleczkach, które mają około 20 ml pojemności i rozprowadza się je z użyciem specjalnego pędzelka. W zasadzie przeznacza się je do korygowania błędów na większej powierzchni, ponieważ łatwo się je nakłada i są do tego stosunkowo tanie. Wykonuje się je z użyciem rozpuszczalnika. Mają dobre właściwości kryjące i będą również dobrze wysychać.

Korektory w pisaku

Sprawdzą się przy korygowaniu małych znaków albo linii, gdy ważnym elementem jest precyzja. Jeśli chodzi o takie propozycje to mamy różne rozwiązania, płaskie czy okrągłe. Mają one możliwość zwężania albo też rozszerzania. Zabezpieczone skuwką, ale mają także takie ze schowanym wkładem. Szybko schną, ale po jakimś czasie mogą wysychać w pisaku.

usuwanie błędów

Korektory w taśmie

To bardzo wygodne rozwiązanie, które świetnie się sprawdzi. Nie trzeba czekać aż korektor wyschnie, jeśli będziemy go nakładać przez zastosowanie specjalnego korektora z taśmą, który zostanie nasunięty na napisy w sposób wygodny. Jest to praktyczne rozwiązanie, które świetnie się sprawdzi. Mamy wiele takich korektorów i mogą one mieć szerokość od 4 do 8 mm. Największe mają aż około 25 metrów takiej taśmy, dlatego charakteryzują się również dużą wydajnością. i dlatego warto po nie sięgać, by móc wygodnie korygować swoje błędy na kartkach.

Story Page